TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ. BİZİ ARAYIN 0542 545 66 10
Web sitemize hoşgeldiniz.

Beni arayın

En tecrübeli ve dinamik odyolog ekibiyle birlikte çalışmanın verdiği güveni hissedin.

KVKK gereği iletişim bilgileriniz kesinlikle 3. parti bir firma ile paylaşılmaz. Kullanıcı politikaları

İşitme cihazı fiyatları ve SGK katkısı

2021-09-03 15:55:30
İşitme cihazı fiyatları ve SGK katkısı

İşitme cihazlarının fiyatları bir çok duruma göre farklılık gösterebilmektedir. Fiyatların değişiklik göstermesinin en temel faktörlerine ise işitme cihazının modeli, markası, sahip olduğu teknoloji, yetkinlikleri diyebiliriz.

Cihaz almadan önce, cihaz kullanıcısı mutlaka bir işitme testi yaptırmalı ve bu test sonucu ile birlikte işitme merkezini ziyaret etmelidir. Kullanıcının işitme kaybını karşılayabilecek özelliklere sahip bir çok farklı marka ve model cihaz olabilmektedir. İşitme cihazı fiyatını belirleyen en temel değer olan cihaz markası ve modeli ise böylelikle belirlenmiş olacaktır.

Herhangi bir şekilde işitme testi yaptırmadan, doğrudan cihaz fiyatı araştırmak ise sağlıksız bir sonuç ortaya çıkartacaktır.

 

İşitme cihazı fiyatları ne kadardan başlar?

Phonak marka işitme cihazları 2.500₺'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

 

İşitme cihazı SGK katkısı 2021?

Bununla beraber ülkemizde her 5 senede bir SGK vasıtasıyla işitme cihazı alımlarında devlet katkı payı ödenmektedir. SGK 2021 yılı Nisan ayı içerisinde İşitme cihazı katkı fiyatlarında büyük bir yenilik yaparak brüt 1114 TL işitme cihazı katkı payı ödemeye başladı.

 

background

İşitme kaybının hayatınızı ne derece olumsuz etkileyeceğini çok iyi biliyoruz. Yanlış bir cihaz tercihinin veya yeterli deneyime sahip olmayan uygulayıcıların bu durumu daha da çıkılmaz bir hale getireceğinin farkındayız. Ücretsiz işitme testimiz için sizi merkezimize bekliyoruz.

Sizi aramamızı ister misiniz?
KVKK gereği iletişim bilgileriniz kesinlikle 3. parti bir firma ile paylaşılmaz. Kullanıcı politikaları

Her kişiye özel işitme cihazlarımız

şimdi incele

ücretsiz ve evde test etme imkanı