TÜRKİYE'NİN İŞİTME MERKEZİ. BİZİ ARAYIN 0542 545 66 10
Web sitemize hoşgeldiniz.

Beni arayın

En tecrübeli ve dinamik odyolog ekibiyle birlikte çalışmanın verdiği güveni hissedin.

KVKK gereği iletişim bilgileriniz kesinlikle 3. parti bir firma ile paylaşılmaz. Kullanıcı politikaları

Sizin için en iyisi Phonak İşitme Cihazları

2021-09-23 13:14:42
Sizin için en iyisi Phonak İşitme Cihazları

Phonak İşitme Cihazları

Phonak, Sonova grubuna ait İsviçreli bir işitme cihazı üreticisidir. Phonak’ın kurucusu Sonova aynı zamanda başka bir üretici olan Unitron’un da sahibi ve kurucusudur.

2012 yılında sırasıyla Boots işitme cihazı bakım şirketi olan David Ormerod işitme merkezlerinin tüm mülkiyetini ve marka imtiyazını satın aldı. Bu nedenle Avrupa’da bulunan ziyaretçilerimiz herhangi bir şekilde Boots işitme merkezlerini ziyaret ettiyseniz size Phonak işitme cihazlarını tavsiye etme ihtimalleri çok yüksektir.

Phonak, dünyanın en iyi işitme cihazı üreticilerinden ilk 3 sıra içerisinde yer alıyor. Phonak cihazları, Avrupa ve Türkiye’nin de dahil olduğu mena bölgelerinde özellikle Odyolog ve Odyometrisler tarafından tercih ediliyor.

İşitme cihazlarının ergonomik tasarımı ve kullandığı teknolojiler bakımından tartışmasız dünyanın en iyi işitme cihazı markası Phonak, 50 yılı aşkın bir süredir sadece işitme cihazı üretimi ve gelişimi ile ilgili çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Phonak’ın, Dünya’nın 100 ülkesinde yetkili servisleri mevcut.

2010 yılında Phonak, tüm işitme cihazı ve FM sistemleri için çok köklü bir yeniliğe giderek mevcut ürünlerinden çok çok daha hızlı mikroçipler üreterek, işitme cihazı kullanıcıları için devrim niteliğindeydi.

2012 yılında ise “Quest” Türkçe adıyla “misafir” işlemcisini piyasaya çıkardı. Bu, 2010 yılında ürettiği “Spice” işlemcisine yapılan bir geliştirme, yükseltmeydi. Ve daha önceki üretilen Solana ve Ambra modellerinin yerini aldı.

Ocak 2015'te Phonak, en yeni dijital işitme cihazlarını "Venture" adlı yeni bir mikroişlemci ile piyasaya sürdü. Bu, önceki" Görev " çipine önemli bir yükseltmedir. En yeni modeller, Q90 ve Q70 modellerinin yerini alan Audeo ve Bolero V90 ve V70 modelleridir. Dikkat: Bazı perakendeciler eski Q serisi yardımları indirimli fiyatlarla sunuyor. Bu, ilk incelemede iyi bir anlaşma gibi görünebilir, ancak çoğu insan, daha eski, daha yavaş teknolojiye gitmek yerine, daha düşük seviyeli bir yardım olsa bile, mevcut V serisinden yardım almaktan daha iyi olacaktır.

Kulak içi (ITE), kulak arkası (BTE) ve kulak içi alıcı (RİTE) dahil olmak üzere farklı stil ve tiplerden oluşan tüm Phonak modelleri hakkında bilgi almak için fiyat listemize bakın veya 0538 850 85 45 numaralı telefondan bizi arayın.

background

İşitme kaybının hayatınızı ne derece olumsuz etkileyeceğini çok iyi biliyoruz. Yanlış bir cihaz tercihinin veya yeterli deneyime sahip olmayan uygulayıcıların bu durumu daha da çıkılmaz bir hale getireceğinin farkındayız. Ücretsiz işitme testimiz için sizi merkezimize bekliyoruz.

Sizi aramamızı ister misiniz?
KVKK gereği iletişim bilgileriniz kesinlikle 3. parti bir firma ile paylaşılmaz. Kullanıcı politikaları

Her kişiye özel işitme cihazlarımız

şimdi incele

ücretsiz ve evde test etme imkanı